ایمیل: info@seoinc.ir

انجام خدمات سئو

انجام خدمات سئو سایت از بهترین خدمات ایران نتورک است که به منظور بازاریابی اینترنتی و افزایش بازدهی کسب و کار مشتریان صورت می گیرد. خدمات حرفه ای سئو، خدمات بهینه سازی سایت و انجام خدمات سئو حرفه ای که در سایت های گوناگون مشاهده می کنید همگی به یک معنا است و هدف آن ها انجام فعالیت هایی برای افزایش رتبه و توسعه یک سایت می باشد، اما این که چه خدماتی می تواند موجب بهبود و ارتقای رتبه سایت شما شود و یا هزینه انجام خدمات سئو چقدر خواهد بود به عواملی مانند سختی کلمات کلیدی و وضعیت رقبا بستگی دارد.

خدمات سئو ایران نتورک

خدمات تیم سئو شامل چه فعالیت هایی می باشد؟

طراحی سایت
اولین گامی که در انجام خدمات سئو صورت می گیرد طراحی سایت به منظور کسب نتایج برتر و بهبود سایت می باشد، اگر سایت شما از پایه قوی و اصولی باشد آینده بسیار موفقی خواهد داشت و سایت رتبه بسیار خوبی را در موتورهای جستجو به خصوص گوگل کسب خواهد کرد، طراحی سایت در نتیجه فعالیت های سئو داخلی نیز بسیار تاثیرگذار است.
بهبود سرعت سایت
اگر کمی با سئو و بهینه سازی سایت آشنا باشید قطعا می دانید سرعت یک وب سایت اهمیت بسیار زیادی دارد، از همین رو بخش مهمی از انجام خدمات سئو و بهینه سازی به بهبود سرعت سایت پرداخته می شود، سرعت بالای یک سایت در بهبود و ارتقای رتبه آن بسیار تاثیرگذار است. شرکت ایران نتورک برای بهبود سرعت وب سایت تمامی کد های سمت سرور و کلاینت ها را آنالیز و بررسی می کند و مواردی را که موجب کاهش سرعت سایت گردیده است را برطرف می نماید، البته بهبود سرعت سایت تنها به کدنویسی وابسته نیست بلکه فاکتور های بسیار زیادی در آن دخیل می باشد که باید تک تک آن ها مورد بررسی قرار بگیرد.
تولید محتوا
یکی دیگر از اصلی ترین موارد در دریافت خدمات سئو سایت ایجاد محتوای مناسب به منظور بهبود رتبه سایت می باشد. بد نیست بدانید محتوا تاثیرگذارترین و اصلی ترین فاکتور برای کسب رتبه بالا و پشت سرگذاشتن رقبا می باشد. در صورتی که سایت شما به درستی ایجاد شده باشد و محتوای مناسبی در آن قرار گرفته شود بی شک برگ برنده ای در اختیار شما و در میان رقبا خواهد بود. در انجام خدمات سئو سایت، محتوا با در نظر گرفتن کلمات کلیدی مهم، تگ های اصلی، به کار بردن رسانه های گوناگون مانند ویدئو، تصاویر و ... تولید می گردد.
ایجاد بک لینک و رپورتاژ آگهی
از زمانی که در موتور های جستجو رقابت ایجاد شد، تاثیر لینک ها در سئو و بهینه سازی وب سایت ها بسیار پررنگ تر شده است، به عبارتی اگر شما از لینک ها به درستی استفاده کرده باشید، قطعا رتبه های برتر را برای خود اختصاص خواهید داد. ساخت بک لینک و رپورتاژ آگهی به تخصص و تجربه کافی نیاز دارد از همین جهت اگر شما در این زمینه تخصص و تجربه کافی ندارید بهتر است از شرکت هایی که انجام خدمات سئو را ارائه می دهند کمک بگیرید، زیرا کوچک ترین اشتباهی در فرآیند لینک سازی میتواند جریمه های سنگینی را از جانب گوگل به همراه داشته باشد. البته بد نیست بدانید ایجاد رپورتاژ آگهی در قیمت انجام خدمات سئو تاثیرگذار است.
ایجاد و استفاده بهینه از ابزارهای سئو
از مهم ترین خدمات سئو، استفاده از ابزار هایی می باشد که به آنالیز و سئو بهتر سایت شما کمک می کند. ابزار های سئو در بررسی رقبا، بهبود رتبه و روند و پیشرفت یک سایت بسیار تاثیرگذار است. از مهم ترین این ابزار ها می توان به موارد زیر اشاره نمود: فایل htaccess فایل robots نقشه سایت و...
برطرف نمودن جریمه های وب سایت
همان طور که می دانید سایت ها به دلایل گوناگونی مورد جریمه گوگل قرار می گیرند که این جریمه ها می تواند به دلیل ایجاد تغییرات در الگوریتم های گوگل و یا به دلیل استفاده از سئو کلاه سیاه باشد. شرکت ایران نتورک با تجربه و اطلاعات به روزی که در این زمینه دارد همواره می تواند در راستای ارائه خدمات سئو بهترین تکنیک ها را برای رفع جریمه های موجود برای سایت شما انجام دهد. در نظر داشته باشید برخی از این جریمه ها که از جانب گوگل برای یک سایت صورت می گیرد قابل جبران نمی باشد.
ارائه آموزش های ابتدایی
ارائه آموزش های مقدماتی اغلب توسط شرکت هایی ارائه می شود که از تیم بزرگ و قدرتمندی برای انجام خدمات seo تشکیل شده اند. همچنین خیلی از سایت ها این خدمات را در قالب مشاوره سئو برای مشتریان خود ارائه می دهند. سئوکاران حرفه ای شرکت ایران نتورک در کنار انجام خدمات سئو، به صورت رایگان به شما یاد می دهند که چگونه محتوا تولید کنید، چه اقدامی انجام دهید تا سرعت ایندکس شدن محتواهای شما بالا رود، توضیحات را به چه صورت وارد کنید، چگونه به کمک ابزار های سئو تغییرات ایجاد شده در سایت خود را مشاهده نمایید و...
سوشیال مارکتینگ
از دیگر فرآیند های خدمات سئو سوشیال مارکتینگ می باشد، ما در انجام این نوع از خدمات سئو محصولات، خدمات و برند شما را در تمامی شبکه های اجتماعی انتشار می دهیم، با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی در میان مردم این امر بهترین تبلیغ برای کسب و کار شما محسوب می شود، زیرا شبکه های اجتماعی بعد از موتورهای جستجوگر به عنوان پرترافیک ترین منابع شناخته شده می باشند و می تواند به عنوان بهترین ابزار جهت هدایت حجم زیادی از ترافیک به سایت شما مورد استفاده قرار بگیرد.
ویدئو مارکتینگ
این روز ها با توجه به افزایش مشغله مردم بر تعداد اشخاصی که به سمت ویدئو مارکتینگ رو آورده اند افزوده می شود از همین رو ویدئو مارکتینگ در سئو سایت بسیار مفید واقع شده است. در حالی که شما از ویدئو های تبلیغاتی به درستی استفاده نمایید، با این کار هم مطالب سایت خود را بهبود داده اید و هم با اشتراک گذاری آن ها در سایت های بزرگ و شبکه های اجتماعی ترافیک سنگینی را به سایت خود منتقل کرده اید.

انجام خدمات بهینه سازی سایت به چند صورت انجام می شود؟

خدمات سئو کلاه سفید:

منظور از انجام خدمات سئو به صورت کلاه سفید فرآیند های مدنظر گوگل است که به منظور بهینه سازی یک سایت انجام می شود، انجام خدمات سئو سفید برای کسب رتبه های بالا بین شش تا هشت ماه زمان لازم دارد، البته عوامل دیگری مانند سختی کلمات کلیدی و وضعیت رقبا نیز در زمان رسیدن به نتیجه موثر است. در حالت کلی انجام خدمات سئو کلاه سفید براساس قوانین گوگل صورت گرفته و کاملا اصولی پیش می رود. انجام خدمات حرفه ای سئو کلاه سفید شامل:

  • تولید محتوا
  • معرفی سایت مورد نظر به موتورهای جستجوگر
  • بهبود سرعت وب سایت
  • بهینه سازی کد ها
  • و...

خدمات سئو کلاه سیاه:

انجام خدمات سئو کلاه سیاه اغلب توسط شرکت هایی ارائه می شود که مهارت کافی در این زمینه ندارند و هدف آن ها تنها پر کردن جیب خودشان است. این شرکت ها با استفاده از روش های غیر معمول که گوگل به شدت با آن ها مخالف است یک سایت را به رتبه های برتر موتورهای جستجو می رسانند، اما بعد از مدت زمان بسیار کوتاهی گوگل به این موضوع پی برده و سایت مورد نظر را از تمام صفحات نتایج خود حذف می کند. دقت داشته باشید هیچگاه به شرکت هایی که قصد فریب شما را دارند اعتماد نکنید. انجام خدمات سئو کلاه سیاه شامل:

  • هدایت حجم انبوهی از بک لینک ها به وب سایت
  • قرار دادن محتواهای بی کیفیت برای کسب رتبه
  • خرید بازدید برای سایت
در صورتی که شما به عنوان صاحب یک وب سایت به دنبال یک شرکت مطمئن و معتبر برای انجام خدمات سئو حرفه ای می باشید، پیشنهاد می کنم برای انتخاب بهترین نوع خدمات سئو برای سایت خود از شرکت های مورد نظر بخواهید تا چگونگی انجام خدمات سئو را برای شما بیان نمایند، بی شک شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو از روش های متنوعی استفاده می کنند، شما می توانید برای انجام بهترین خدمات سئو ارزان با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره سئو ما به صورت کاملا رایگان برخوردار شوید.