ایمیل: info@seoinc.ir

بک لینک

بک لینک و فروش بک لینک یکی از مهمترین خدمات گروه ایران نتورک می باشد. گروه ایران نتورک با ارائه بک لینک های با کیفیت به شما در راه بهبود رتبه سایتتان یاری می رساند. بهتر است بدانید بکلینک های ارائه شده توسط گروه ایران نتورک همگی به صورت کاملا دائمی بوده و نیاز به شارژ مجدد ندارد به همین دلیل سایت شما بعد از بهبود رتبه در آینده دچار افت نخواهد شد. بک لینک های گرفته شده توسط ایران نتورک از سایتهای مفید و داری رتبه های خوب گرفته می شوند تا بهترین تاثیر را بر روی سایت شما بگذارند.

img

درصورتی که به سئو اهمیت دهید، مهم است که از یک آنالیز جامع از بک ‌لینک‌های خود استفاده نمایید. در این بخش می خواهیم به توضیح بک لینک چیست بپردازیم. بک لینک از مهم ترین فرآیند های بهینه سازی در یک سایت می باشد. بک لینک درواقع لینکی است که یک سایت، از سایتی دیگر دریافت میکند. این بک لینک ها در بالا بردن رتبه سایت شما تاثیر بسیاری دارد. در یک تعریف دیگر می توان گفت بکلینک، یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگر می باشد. هرچه سایت شما بک لینک بیشتری داشته باشد، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

بک لینک های خوب و بد

انواع بک لینک

بک لینک های خوب و مفید:

وقتی یک بک لینک برگرفته از یک وب سایت قابل اعتماد باشد، بک لینک خوب و با ارزش تلقی می شود. برخی از وب سایت ها به راحتی به سایر وب سایت ها بک لینک میدهند. گرفتن و یا خرید بک لینک از چنین وب سایت هایی هیچ منفعت رقابتی ندارد. به عبارت دیگر بک لینک ها باید از سایت هایی با اعتبار بالا گرفته شود. برای درک بهتر این مفهموم به برخی از ویژگی های یک بک لینک خوب اشاره می کنیم:
o یک بکلینک خوب بهتر است از یک سایت مرتبط با صنعت شما ارائه شود.
o بهتر است لینک ها درون محتوا قرار گرفته باشند.
o لینک هایی که از مقالات با کیفیت برگرفته شده است، دارای ارزش بسیار بالایی می باشند.
o بهتر است در سئو از بک لینک های dofollow استفاده شود. البته نمی توان لینک های nofollow را به عنوان بک لینک های بد تلقی کرد اما می توان گفت بک لینک های dofollow تاثیر بسزایی در ارجاع ترافیک سایت و بهبود سئو دارد.
o بک لینک های ارزشمند از طرف ویراستار افزوده می شوند.

بک لینک های بد و مضر:

بک لینک های بد از سایت های نامعتبر و غیرمرتبط گرفته می شوند و تعداد لینک های خروجی بالایی دارند. از ویژگی های بک لینک های بد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بک لینک از یک ‌سایت نا معتبر و غیر مرتبط به شما داده شود.
  • بک لینک برگرفته از یک صفحه با محتوایی ضعیف باشد.
  • سایت هایی که از طرف گوگل جریمه شده اند، این بک لینک ها را به شما داده باشند.
  • وب‌سایتی که به شما بک لینک داده است، دامین اتوریتی پایینی داشته باشد.
  • بک لینک ها از دایرکتوری های محتوا ایجاد شده باشند.
  • سایت های هک شده این بک لینک ها را داده باشند.
  • بک لینک هایی که خودکار ایجاد شده باشند.
  • بک لینک هایی که در کامنت سایت های مختلف و غیرمرتبط قرارگرفته باشند.
تولید بک لینک و ارزیابی کیفیت آن از فاکتور های خیلی مهم در موفقیت سئو می باشد. موتورهای جستجو به طور دائم در حال بررسی الگوریتم های جستجو خود هستند، بنابراین برای بهتر دیده شدن در موتورهای جستجو به صورت مداوم کیفیت بک لینک های سایت خود را ارزیابی کنید.
سخن پایانی
اکنون که دیگر متوجه شدید بک لینک چیست، شما کاربران گرامی برای اطلاع از فروش بک لینک های ما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و همچنین از طریق سفارش انلاین بکلینک خود را خریداری نمایید.