ایمیل: info@seoinc.ir

خدمات سئو

بسیاری از کسب و کار ها به علت وجود یک رویداد یا شرایط خاص در حیطه ی فعالیتشان، نیاز دارند که در کوتاه ترین زمان ممکن به جایگاهی مناسب در موتورهای جستجوگر دست یابند. سئو را یک علم تخصصی و پیچیده می نامند و دستیابی به بهترین نتیجه در سئو نیازمند زمان، تجربه و دانش است، که تنها به کمک متخصصان ماهر در این زمینه ممکن می باشد.

خدمات سئو یا خدمات بهینه سازی سایت توسط شرکت های سئوکار به صورت تخصصی انجام می شود. اغلب افراد و شرکت ها با در نظر گرفتن نیاز خود، از خدمات سئو بهره می برند تا در موتورهای جستجو به خصوص گوگل در رتبه های بالا دیده شوند و چنانچه در کلمات کلیدی خود جایگاه بالایی در موتورهای جستجو داشته باشند، فعالیت هایی را در جهت حفظ جایگاه خود انجام می دهند.

خدمات سئو کلاه سفید: این نوع از خدمات سئو را باید مجموعه فعالیت هایی دانست که مطابق با قوانین موتورهای جستجو می باشند و از روش های حبابی و غیر طبیعی در آن استفاده نمی شود. خدمات سئو کلاه سفید تکنیک های بهینه سازی وب سایت می باشند که با استاندارد های گوگل تطابق دارند.

خدمات سئو کلاه سیاه: خدمات سئو کلاه سیاه به فعالیت هایی گفته می شود که از روش های غیر طبیعی و خارج از قوانین برای فریب موتورهای جستجو استفاده می شود و ممکن است به طور موقت موجب بهبود رتبه سایت شود اما سریعا گوگل متوجه خطای آن وب سایت شده و آن را جریمه می کند.

چرا در کسب و کار ها باید از خدمات سئو استفاده کرد؟

با روش های متفاوتی برای هر کسب و کار می توان تبلیغات انجام داد مانند، رادیو، تلویزیون، تبلیغات محلی و … اما یکی از موثر ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه ی تبلیغات برای هر کسب و کاری سئو می باشد. استفاده از خدمات سئو مزایای زیادی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • سایر روش های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند ولی سئو یا بهینه سازی وب سایت به صورت هدفمند پیاده سازی می شود.
  • سئو یک فرآیند ماندگار است ولی سایر روش های تبلیغاتی پس از اتمام شارژ دیگر دیده نخواهند شد.
  • استفاده از خدمات سئو در جهت تبلیغات هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد.

شرکت ایران نتورک با پیاده سازی دقیق و اصولی سئو، وب سایت شما را از نظر رنکینگ گوگل ارتقا می دهد و موجب رشد کسب و کار مشتریان عزیز می شود. خدمات سئو، مجموعه فعالیت هایی مانند بهبود کدنویسی و افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت، فعالیت بر روی شبکه های اجتماعی، لینک سازی داخلی، تولید محتوا، بهینه کردن محتوا، لینک سازی خارجی و رفع مشکلات و بهبود عملکرد سایت می باشد که در جهت ارتقای رتبه سایت شما در موتورهای جستجو و افزایش بازدید صورت می گیرد. متخصصان سئوی شرکت ایران نتورک با آشنایی کامل از قوانین روز گوگل و دیگر موتورهای جستجو و نمونه کار های فراوان در این زمینه، کار سئو سایت اینترنتی را به شکل صحیح و کاملا اصولی برای شما انجام خواهد داد. گروه خدمات سئو ما با موثرترین و بهترین کیفیت، خدمت خود را به مشتریان محترم ارائه می نماید.