ایمیل: info@seoinc.ir

دوره آموزش سئو

دوره آموزش سئو در شرکت ایران نتورک برای شما هم وطنان عزیز  برگزار می شود. در این دوره کلاس آموزش سئو فرآیند شکل گیری ایده ی خوب، هدف گذاری و تولید محتوای مورد توجه ی کاربران، از ابتدا تا انتها مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد و انتشار یک محتوای مناسب به کمک اصول سئو آموزش داده می شود. امروزه موفقیت هر کسب و کار اینترنتی به دانش سئو و بهینه سازی وب سایت وابسته است و نقش بسیار زیادی در آینده شغلی شرکت های در حال گسترش دارد و می تواند از هر گونه شکست جلوگیری کند با این وجود می توان به اهمیت دوره آموزش سئو پی برد. بعد از پایان دوره آموزش سئو شما قادر خواهید بود، سایت خود را آنالیز و بررسی کنید. در کلاس آموزش سئو ساده ترین مباحث سئو تا مباحث پیچیده و تخصصی به طور کامل آموزش داده می شود.

در دوره آموزش سئو می آموزیم:

 • بهینه سازی و اصول سئو:

سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت برای رسیدن به جایگاه بهتر در نتایج موتورهای جستجو انجام می شود. در کلاس های سئو تمام فرآیند های سئو و بهینه سازی سایت، دیجیتال مارکتینگ، سئو فروشگاه اینترنتی، اصول تبلیغات اینترنتی و ایجاد کمپین های تبلیغاتی به شما آموزش داده می شود.

 • تشخیص صحیح کلمات کلیدی مناسب:

وجود کلمات کلیدی برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد و موجب افزایش رتبه شما در موتوهای جستجوی گوگل می شود. اگر سایت شما رتبه ی خوبی نداشته باشد، تعداد زیادی بازدید کننده را از دست می دهید. ما در کلاس سئو شناسایی کلمه کلیدی مناسب را آموزش خواهیم داد.

 • تعیین محتوای مناسب منطبق با موضوع سایت:

محتوا یکی از عوامل بسیار مهم در سئو سایت می باشد. ایجاد محتوای خوب موجب افزایش بازدیدکنندگان و گسترش کسب و کار شما می شود. در این دوره آموزشی تولید محتوای مناسب همراه با رعایت اصول نگارشی به شما آموزش داده می شود.

 • بهینه سازی قالب:

در مورد تگ ها و موارد دیگر قالب برای شما توضیح داده می شود و به شما اموزش می دهیم با کمترین کد بیشترین و پربازده ترین محتوا را ایجاد کنید.

 • سئو داخلی:

مفهوم سئو داخلی برای شما توضیح داده می شود و شیوه افزایش سرعت لود و رفع مشکلات سایت را به شما آموزش می دهیم. همچنین به کمک سئو داخلی می توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

 • سئو خارجی:

به فرآیندهای خارج سایت پرداخته می شود و شیوه استفاده از بک لینک ها، وبلاگها، شبکه های اجتماعی و بسیاری از موارد دیگر به شما آموزش داده می شود.

 • جلسه پایانی:

تجربیات در زمینه سئو سایت برای شما بازگو می شود و به یک جمع بندی کلی از تمام موارد ذکر شده می پردازیم.

در کلاس آموزش سئو ما تمام موارد سئو را به شما آموزش می دهیم، به طوری که در پایان دوره آموزش بهینه سازی سئو هیچ سوالی در ذهن شما باقی نمانده باشد اما با این وجود ما شما را به حال خود رها نمی کنیم و بعد از پایان کلاس آموزش بهینه سازی سایت می توانید، تمام سوال هایی که در زمان کار با آن مواجه می شوید را با ما در میان بگذارید و از راهنمایی ما استفاده کنید.

هدف آموزش سئو

 • نحوه کار موتورهای جستجو و پارامترهای آن
 • انتخاب مناسب ترین کلمات کلیدی و تحلیل آن ها
 • تولید محتوای مورد توجه کاربران
 • افزایش رتبه سایت خود در بین رقبا

دوره آموزش سئو

زمان جلسات و طول دوره

تعداد جلسات بین هشت الی ده جلسه و زمان هر جلسه یک الی یک و نیم ساعت متناسب با توانایی شما در یادگیری می باشد. افرادی که سابقه و زمینه ای در بخش سئو دارند، می توانند با شرکت در دوره جامع سئو دانش خود را تخصصی تر کنند برای این افراد کلاس آموزش سئو کوتاه تر و فشرده تر برگزار می شود. شرکت در دوره آموزش سئو برای همه افراد ممکن می باشد، حتی افرادی که مشغول به کار هستند می توانند در روزهای تعطیل و یا زمان های خاص از دوره آموزش سئو شرکت ایران نتورک بهره مند شوند.

هزینه دوره جامع آموزش سئو بسته به میزان دانش شما و همچنین نیاز شما متغیر است. در دوره آموزش سئو شرکت ایران نتورک، آموزش ها به صورت عملی و در شرکت برگزار می شود تا شما با محیط کاری نیز آشنا شوید.

شما بدون هیچ پیش زمینه ای و با همان دانش اندک خود می توانید در دوره آموزشی ما شرکت کنید. دوره آموزش سئو برای داشتن بازدید بیشتر و هدفمند و افزایش بازدهی سایت به شما کمک خواهد کرد.

برای اطلاع از کلاس آموزش ایران نتورک از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

021-44491770 , 021-444917771 , 09126863580