ایمیل: info@seoinc.ir

سئو ارزان

سئو ارزان سایت از جمله خدمات نوین ایران نتورک است که برای بهینه سازی سایت، بهبود و کسب رتبه بالا در نتایج گوگل انجام می شود. سئو با قیمت ارزان و معقول که در آن تمام اصول و قواعد استاندارد سئو رعایت شود، دغدغه ی اکثر مدیران سایت می باشد. متاسفانه اغلب شرکت ها، سئو ارزان را تنها برای کلمات کلیدی راحت و کم جستجو ارائه می دهند، اما تیم سئو شرکت ایران نتورک برای کلیه کلمات کلیدی و پر رقیب خدمات سئو ارزان را انجام می دهد. سئو به قیمت ارزان به این معناست که با کم ترین هزینه بتوان رتبه یک سایت را افزایش داد، اغلب سایت هایی که به تازگی ایجاد شده اند به دنبال وب سایت سئو ارزان هستند و به دلیل عدم بودجه کافی، قصد دارند با ابزارهای ارزان سئو، سایت خود را بالا ببرند.

سئو ارزان

سئو ارزان

نمی توان گفت روش های سئو ارزان قیمت همیشه بد است و هیچگاه نمی شود به آن ها اعتماد کرد. خوب یا بد بودن سئو کم هزینه بستگی به این دارد که با چه دیدگاهی به آن نگاه کنید. اگر منظورتان از خدمات سئو ارزان وب سایت این است که این فرآیند را با هزینه کمتری انجام دهید، شما می توانید با مراجعه به شرکت های مختلف و بررسی سابقه و تجربه آن ها یک شرکت با هزینه معقول تر که تخصص کافی نیز در زمینه سئو دارد را انتخاب نمایید. اما اگر منظور شما از سئو ارزان، همان سئو رایگان و یا با هزینه بسیار ناچیز است، که باید بگوییم چنین چیزی ممکن نیست. سئو فرآیند دشواری است که هیچ متخصص سئو و سئوکاری آن را به صورت کاملا رایگان انجام نمی دهد مگر آن که با روش های غیر اصولی قصد فریب شما را داشته باشد.

در صورتی که از سئو و اصول آن اصلا شناخت ندارید پیشنهاد می کنم از خدمات ارزان سئو هر شرکتی استفاده نکنید و از سابقه و تخصص آن اطمینان حاصل کنید، زیرا ممکن است آسیب های غیرقابل جبرانی را به سایت خود وارد نمایید. این آسیب ها ناشی از اسپم شناخته شدن سایت از دید گوگل است، چرا که معمولا گوگل فعالیت های سئو ارزان را که توسط شرکت های نامعتبر انجام می شود، قبول نداشته و آن ها را به عنوان روش سیاه می شناسد. اما بزرگ ترین مشکل اینجاست که گوگل معمولا سایت هایی را که فعالیت اسپم انجام داده اند را از نتایج خود حذف می کند و دیگر آن ها را باز نمی گرداند مگر آن که تشخیص دهد در اثر عدم آگاهی از فعالیت های مخرب استفاده شده است. متاسفانه اغلب شرکت ها برای آن که در کوتاه ترین زمان ممکن به یک سایت رتبه دهند از فرآیند های اسپم استفاده می کنند، بنابراین اگر یک شرکت به شما قول داد در مدت زمان کوتاهی شما را در صفحه اول گوگل قرار دهد، قطعا قصد دارد تکنیک های اسپم را به کار ببرد. گول چنین تبلیغاتی را نخورید، حتی اگر این شرکت ها موفق شوند رتبه خوبی برای سایت شما ایجاد نمایند این رتبه موقتی است و بعد از مدت کوتاهی سایت شما به کل از نتایج گوگل حذف خواهد شد و بعد از آن شما با هیچ فعالیت سئویی نمی توانید سایت خود را مجددا بهبود دهید.

ریسک سئو ارزان قیمت توسط شرکت های نامعتبر

همان طور که در استفاده از همه چیز های ارزان باید ریسک آن ها را بپذیرید، در سئو ارزان سایت نیز اگر به شرکت نامطمئنی مراجعه کنید می بایست ریسک آن را در نظر بگیرید. ما در این جا قصد داریم برای شما توضیح دهیم که در فعالیت های سئو ارزان سایت با چه ریسکی مواجه خواهید شد. سئو ارزان قیمت معمولا براساس متدهای قدیمی و اتومات توسط شرکت های وب ارائه می شود. امروزه این روش ها از همان ابتدا به صورت خودکار به عنوان اسپم در گوگل معرفی می شوند. همچنین اغلب کسانی که بهینه سازی ارزان سایت ارائه می دهند با HTML آشنایی بسیار اندکی دارند و اکثر شرکت هایی که خدمات سئو کم هزینه و یا سئو وب سایت ارزان ارائه می دهند، ابزار های خودکار و اسپم سئو را به کار می گیرند که در بیشتر موارد از طرف گوگل ممنوع می شوند.

سئو واقعی با هزینه معقول

اگر دوست دارید در بهترین جایگاه صفحه نتایج گوگل قرار بگیرید و مسیر پیشرفت را به صورت گام به گام طی کنید باید مقداری هزینه کنید. ما در شرکت ایران نتورک سئو واقعی و اصولی را با دریافت هزینه معقولی انجام می دهیم. سئو واقعی نیاز به زمان دارد و باید با اصول و استاندارد های خاص خود انجام شود. در واقع ما در ایران نتورک سئو واقعی را با پیاده کردن فعالیت های سئو داخلی و خارجی، لینک سازی معتبر، انتخاب کلمات کلیدی پرسرچ، تولید محتوا، فعالیت در شبکه های اجتماعی، بهبود رنکینگ، افزایش سرعت و …با هزینه معقول ارائه می دهیم، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پکیج خدمات سئو ارزان و دریافت مشاوره از کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.