ایمیل: info@seoinc.ir

سئو رایگان

سئو رایگان و بهینه سازی وب سایت توسط تیم ایران نتورک بدون هیچ هزینه ای ارائه می شود. منظور از خدمات رایگان سئو سایت پیاده سازی مجموعه فعالیت هایی است که شما به عنوان صاحب یک وب سایت قصد دارید بدون پرداخت هیچ مبلغی آن را انجام دهید. شاید با خود بگویید در فضای اینترنت ابزار های زیادی برای سئو رایگان وجود دارد که می توان با استفاده از آن ها فرآیند سئو را به تنهایی انجام داد، ولی سئو و بهینه سازی سایت چیزی نیست که بتوان آن را بدون داشتن دانش و تجربه کافی با موفقیت به سرانجام رساند. در نتیجه اگر تصمیم دارید سئو سایت را به صورت رایگان انجام دهید بهتر است برای این کار سایت خود را به شرکت های ارائه دهنده سئو رایگان که تجربه و تخصص کافی در این زمینه دارند بسپارید. خدمات سئو رایگان وب سایت توسط شرکت ایران نتورک به این صورت است که چنانچه شما طراحی سایت خود را به تیم متخصص ما بسپارید، به مدت دو ماه از سئو کلی رایگان برخوردار خواهید شد. همچنین در نظر داشته باشید که فعالیت های صورت گرفته در سئو رایگان هیچ تفاوتی با سئو و بهینه سازی در قبال دریافت مبلغ سئو نخواهد داشت و این خدماتی است که برای رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز توسط شرکت ایران نتورک ارائه می شود.

سئو رایگان سایت عبارتی است که این روز ها در اغلب وب سایت ها مشاهده می شود. وقتی از رایگان بودن سئو سایت صحبت می کنیم، ممکن است برای شما سوال شود که چگونه ممکن است فرآیند به این دشواری و مهمی رایگان باشد؟ آیا سئو رایگان حقیقت دارد؟ آیا می توان به سئو رایگان اعتماد کرد؟

سئو و بهینه سازی سایت موضوع بسیار مهم و ضروری برای هر سایتی می باشد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. اما بسیاری از صاحبان وب سایت به خصوص افرادی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند توان پرداخت هزینه های بالا برای بهینه سازی سایت خود را ندارند پس بهتر است از خدمات سئو رایگان سایت بهره ببرند و به کمک سئو رایگان شرکت های معتبر و با سابقه به اهداف خود دست پیدا کنند و یا با برخورداری از مشاوره سئو رایگان از مشکلات احتمالی جلوگیری نمایند. همچنین متخصصان ما بعد از فرآیند رایگان سئو به شما یاد می دهند که چگونه با استفاده از ابزارهای رایگان سئو که در اینترنت وجود دارد بتوانید در آینده سایت خود را آنالیز و بررسی نمایید.

سئو رایگان

خدمات سئو رایگان ایران نتورک

شرکت ایران نتورک در ابتدا سایت شما را به طور کامل بررسی و آنالیر کرده و براساس آن گزارش کاملی را از ایرادات موجود به شما ارائه می دهد. سپس در راستای رفع خطاها و مشکلات موجود راه حل هایی را پیشنهاد خواهد داد. مدت زمان تنظیم این گزارش بستگی به وضعیت فعلی سایت شما دارد. گزارش تنظیم شده شامل رفع ایرادات محتوایی، تغییر در قالب و ساختار سایت، پیشنهاد برای امکانات جدید در سایت، پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب و ارائه ترفند هایی برای تولید محتوا می باشد

سئو چیست؟

قبل از بررسی خدمات سئو رایگان وب سایت بهتر است به توضیح مختصری از خود فرآیند سئو اشاره کنیم. SEO برگرفته از عبارت Search Engine Optimization می باشد که به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است. امروزه شرط بدست آوردن موفقیت برای هر سایت که ارائه دهنده ی محصول و یا خدماتی است، داشتن رتبه ی خوب در موتورهای جستجو می باشد. گوگل قوانین خاصی برای تعیین رتبه در صفحه نتایج خود دارد که دائم در حال به روز رسانی آن ها است. سئو مجموعه تکنیک هایی است که موجب بالا بردن رتبه سایت و در نتیجه افزایش بازدید و فروش می شود. البته انتخاب کلمات کلیدی مناسب، سئو داخلی، سئو خارجی، تولید محتوای مفید، ایجاد لینک های استاندارد، شبکه های اجتماعی و … نیز فعالیت هایی هستند که در پروسه سئو صورت می گیرد.

سئو داخلی سایت رایگان

همان طور که پیش از این اشاره کردیم ما در خدمات سئو رایگان وب سایت تمامی فعالیت های سئو را به طور کامل انجام می دهیم. یکی از این فعالیت ها که می بایست در بهینه سازی رایگان اجرا شود، سئو داخلی است. سئو داخلی رایگان شامل بهینه سازی عنوان ها، تصاویر، مطالب، تگ ها هدینگ، متا تگ ها و … می باشد. گوگل در الگوریتم های جدید خود به سئو داخلی بسیار اهمیت می دهد بنابراین با اجرای سئو داخلی، رتبه سایت شما افزایش می یابد. مهم ترین موضوع در سئو داخلی رایگان ایجاد محتوا تازه و دست اول است، زیرا همان طور که می دانید نه تنها گوگل بلکه مخاطبان شما به محتوا توجه زیادی دارند. در واقع این چیزی که موجب جذب مخاطبان و افزایش بازدید سایت می گردد مطالبی است که شما در سایت قرار داده اید.

سئو خارجی سایت رایگان

سئو خارجی در بردارنده ی مجموعه فعالیت هایی است که خارج از سایت برای بهینه سازی صورت می گیرد. فعالیت های سئو خارجی رایگان شامل اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و ایجاد بک لینک مفید است. بک لینک ها ارزش وب سایت شما را افزایش می دهند و دسترسی گوگل و کاربران را به سایت شما راحت تر می کنند. امروزه کمتر سایت موفقی را خواهید یافت که در شبکه های اجتماعی فعالیت نداشته باشند. همچنین شما با این کار به برند سازی و افزایش شهرت کسب و کار خود نیز کمک می کنید.

سئو رایگان

زمانی که شما از سئو رایگان وبسایت سخن می گویید، یعنی فعالیت هایی در جهت سئو و بهینه سازی سایت که شما قصد دارید بدون صرف هیچ هزینه ای  آن ها را انجام دهید. البته در اینترنت اگر ابزار های سئو رایگان را سرچ کنید، مشاهده خواهید کرد ابزار های زیادی مانند، سایت جی تی متریکس، گوگل ترندز یا پلنر، سایت موز و غیره  برای فرایند سئو به صورت رایگان وجود دارند که می توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید و در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در رابطه با ابزار های سئو رایگان از کارشناسان ما به صورت رایگان کمک بگیرید.

سئو رایگان

استفاده از سئو رایگان یا سئو غیر رایگان؟

اگر خیلی جدی قصد دارید از سئو رایگان سایت استفاده کنید و هیچ هزینه ای در این زمینه صرف نکنید، ابتدا به چند نکته باید توجه داشته باشید. سئو یک فرآیند بسیار پیچیده و تخصصی می باشد که اثرات آن در دراز مدت آشکار می شود. اگر در ابتدا بخواهید ریسک کنید و با آزمون و خطا کار سئو را انجام دهید، قطعا با اختلالاتی در آینده رو به رو می شوید. شاید پیش خود بگویید اختلالات ناچیز هستند و به راحتی برطرف می شوند اما این گونه نیست. ممکن است مشکلاتی که برای وب سایت شما پیش میاید غیرقابل جبران باشد و مانع از ادامه ی فعالیت شما شود. در بیشتر مواقع مشکلاتی که در سئو یک وب سایت اتفاق می افتد در آینده ی وب سایت نیز تاثیر می گذارد و به هیچ وجه قابل جبران نیست، در این صورت موجب هدر رفتن زمان و هزینه شما می شود و شما را از ادامه ی تلاش نا امید می کند. همان طور که گفتیم شما می توانید از مشاوره سئو کمک بگیرید اما باید بدانید مشاوره سئو اصولا به صورت کلی می باشد و شما حتما در ادامه راه مجددا با مشکلاتی برخورد خواهید کرد که برطرف کردن آن ها بدون بهره بردن از خدمات تخصصی امکان پذیر نیست، و همه ی شرکت ها این خدمات تخصصی را با صرف هزینه برای شما انجام می دهند.

img
سئو رایگان وب سایت ممکن است برای وب سایت هایی که بازدید زیادی دارند خیلی مناسب نباشد، ولی برای افرادی که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اند سفارش سئو رایگان بهترین گزینه است. شرایط برخورداری از سئو رایگان ایران نتورک به این صورت است که در ازای سفارش طراحی سایت از 2 ماه سئو کلی رایگان نیز بهره مند خواهید شد.

چه خدماتی در سئو رایگان ارائه می شود؟

 • بررسی کلی کیفیت سایت از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و برندسازی
 • بررسی و آنالیز محتواها
 • ارائه راهکار ها و روش های تاثیرگذار در سئو سایت
 • معرفی و پیشنهاد روش های مختلف توزیع محتوا به منظور بالا رفتن رتبه همه صفحات در گوگل
 • بهینه سازی کلمات کلیدی متناسب با میزان رقابت آن ها
 • آنالیز و بررسی بک لینک ها
 • سئو فنی سایت
 • پیگیری و بررسی رنک سایت در گوگل
 • مشاوره رایگان سئو

سئو و بهینه سازی سایت یک فرآیند بسیار مهم و ضروری برای هر سایت به شمار می آید که خب چه عالی می شود اگر این فرآیند رایگان باشد! بهینه سازی و سئو رایگان سایت که توسط شرکت ما انجام می شود هیچ تفاوتی با سئو در قبال دریافت مبالغ سنگین ندارد و بدون هیچ کم و کاستی تمامی فعالیت های آن توسط تیم سئو ما برای شما انجام می شود. 

خدمات فنی و رایگان سئو سایت

 • بهینه کردن کد های جاوا
 • بهینه کردن کد های قالب
 • بهینه کردن جداول وردپرس
 • تنظیم افزونه های مورد نیاز
 • آماده سازی سایت برای همه کلمات کلیدی هدفمند
 • بهینه سازی همه ی تصویر و متون
 • بهینه کردن کد های استایل
 • و...

سئو رایگان وبسایت این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون پرداخت هیچ هزینه ای سایت خود را آنالیز کنید و سروسامانی به کسب و کار و تجارت خود بدهید. در پروژه رایگان سئو ایران نتورک موثرترین و پردرآمد ترین پیشنهادات به شما ارائه می گردد، همچنین ما برای افرادی که دوست دارند خودشان شخصا فرآیند سئو را انجام دهند آموزش هایی را در نظر گرفته ایم.