ایمیل: info@seoinc.ir

سئو رایگان

سئو رایگان سایت عبارتی است که این روز ها در اغلب وب سایت ها مشاهده می شود. وقتی از رایگان بودن سئو سایت صحبت می کنیم، ممکن است برای شما سوال شود که چگونه ممکن است فرآیند به این دشواری و مهمی رایگان باشد؟ آیا سئو رایگان حقیقت دارد؟ آیا می توان به سئو رایگان اعتماد کرد؟ ما در این مقاله قصد داریم به تمام سوالات ذهنی شما در این زمینه پاسخ دهیم و هر آن چه لازم است در این زمینه بدانید را برای شما بازگو کنیم.

سئو چیست؟

قبل از بررسی خدمات سئو رایگان وب سایت بهتر است به توضیح مختصری از خود فرآیند سئو بپردازیم. SEO برگرفته از عبارت Search Engine Optimization می باشد که به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است. امروزه شرط بدست آوردن موفقیت برای هر سایت که ارائه دهنده ی محصول و یا خدماتی است، داشتن رتبه ی خوب در موتورهای جستجو می باشد. گوگل قوانین خاصی برای تعیین رتبه در صفحه نتایج خود دارد که دائم در حال به روز رسانی آن ها است. سئو مجموعه تکنیک هایی است که موجب بالا بردن رتبه سایت و در نتیجه افزایش بازدید و فروش می شود. البته انتخاب کلمات کلیدی مناسب، سئو داخلی، سئو خارجی، تولید محتوای مفید، ایجاد لینک های استاندارد، شبکه های اجتماعی و … نیز فعالیت هایی هستند که در پروسه سئو صورت می گیرد.

سئو رایگان

زمانی که شما از سئو رایگان وبسایت سخن می گویید، یعنی فعالیت هایی در جهت سئو و بهینه سازی سایت که شما قصد دارید بدون صرف هیچ هزینه ای  آن ها را انجام دهید. البته در اینترنت اگر ابزار های سئو رایگان را سرچ کنید، مشاهده خواهید کرد ابزار های زیادی مانند، سایت جی تی متریکس، گوگل ترندز یا پلنر، سایت موز و غیره  برای فرایند سئو به صورت رایگان وجود دارند که می توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید و در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در رابطه با ابزار های سئو رایگان از کارشناسان ما به صورت رایگان کمک بگیرید.

سئو رایگان

استفاده از سئو رایگان یا سئو غیر رایگان؟

اگر خیلی جدی قصد دارید از سئو رایگان سایت استفاده کنید و هیچ هزینه ای در این زمینه صرف نکنید، ابتدا به چند نکته باید توجه داشته باشید. سئو یک فرآیند بسیار پیچیده و تخصصی می باشد که اثرات آن در دراز مدت آشکار می شود. اگر در ابتدا بخواهید ریسک کنید و با آزمون و خطا کار سئو را انجام دهید، قطعا با اختلالاتی در آینده رو به رو می شوید. شاید پیش خود بگویید اختلالات ناچیز هستند و به راحتی برطرف می شوند اما این گونه نیست. ممکن است مشکلاتی که برای وب سایت شما پیش میاید غیرقابل جبران باشد و مانع از ادامه ی فعالیت شما شود. در بیشتر مواقع مشکلاتی که در سئو یک وب سایت اتفاق می افتد در آینده ی وب سایت نیز تاثیر می گذارد و به هیچ وجه قابل جبران نیست، در این صورت موجب هدر رفتن زمان و هزینه شما می شود و شما را از ادامه ی تلاش نا امید می کند. همان طور که گفتیم شما می توانید از مشاوره سئو کمک بگیرید اما باید بدانید مشاوره سئو اصولا به صورت کلی می باشد و شما حتما در ادامه راه مجددا با مشکلاتی برخورد خواهید کرد که برطرف کردن آن ها بدون بهره بردن از خدمات تخصصی امکان پذیر نیست، و همه ی شرکت ها این خدمات تخصصی را با صرف هزینه برای شما انجام می دهند.

پیشنهاد ما برای انجام سئو رایگان

همان طور که اشاره کردیم شما ممکن است فرآیند سئو رایگان را بدون هیچ هزینه ای در ابتدا انجام دهید، اما بعد از زمان کوتاهی مجبور می شوید هزینه زیادی را برای مشکلات ایجاد شده بپردازید. با این وجود ما به کسانی که تصمیم دارند از سئو رایگان استفاده کنند پیشنهاد می کنیم، که در ابتدا از خدمات تخصصی سئو استفاده کنید و در حد معمول هزینه ای برای آن صرف کنید زیرا همواره در هر کاری اگر قدم اول را درست و محکم بردارید تا انتها آن کار را می توانید درست پیش ببرید. پس همیشه گذاشتن آجر اول در هر زمینه ای بسیار اهمیت دارد. در زمینه سئو فعالیت هایی مانند، سئو داخلی، بهینه سازی کدها، انتخاب کلمات کلیدی، انتخاب نام صفحات، ساختار یو آر ال ها، انتخاب هدینگ و تعیین داده های متا باید توسط یک سئوکار حرفه ای که تخصص و تجربه کافی در این زمینه دارد انجام شود، زیرا این قسمت ها بسیار حساس و پیچیده هستند و اصول و آنالیز های خاصی را دارند که اشتباه در هر یک از آن ها تاثیرات جبران ناپذیری بر سایت شما می گذارد. بنابراین برای بهره بردن از سئو رایگان حتما به این نکات توجه ویژه ای داشته باشید.

img

آیا سئو رایگان واقعیت دارد؟

حتما در اینترنت بارها شاهد عبارت سئو رایگان وب سایت بوده اید اما بهتر است بدانید سئو رایگان شعاری بیش نیست و هدف این شرکت ها از دادن وعده ی سئو رایگان صرفا جهت تبلیغ و افزایش بازدید سایت خود می باشد. برای این که مطمئن شوید کافی ست سری به این سایت ها بزنید آن گاه متوجه خواهید شد این شرکت هایی که شعار سئو رایگان را می دهند هیچ تضمینی برای نتیجه ی کار به شما نمی دهند و ممکن است به علت خطاهایی که مرتکب می شوند سایت شما با پنالتی گوگل مواجه شود. بعضی از این شرکت ها از روش دیگری برای فریب کاربران استفاده می کنند، در ابتدا به صورت رایگان خدماتی را در جهت سئو به شما ارائه می دهند و شما در ابتدا شاهد افزایش رتبه سایت خود می شوید، ولی چون این نتیجه با روش های غیر اصولی که گوگل آن ها را رد می کنند حاصل شده است رتبه سایت شما با افت شدید رو به رو می شود و یا از صفحه نتایج گوگل حذف می شوید آن گاه در این حالت این شرکت ها هزینه های بسیار زیادی را از شما دریافت می کنند تا مشکلات ایجاد شده را برطرف کنند. با توجه به ریسک بسیار بزرگی که سئو رایگان سایت دارد باید با دقت زیادی به این موضوع بیاندیشید.

کسانی که قصد انجام سئو رایگان را دارند باید به این موضوع فکر کنند که هیچ چیزی به صورت کاملا رایگان وجود ندارد و نباید به شعار های پوچ و بیهوده اعتماد کرد. علاوه بر این مسئله ی سئو برای یک وب سایت بسیار مهم و ضروری می باشد و آنالیز آن کاری بسیار زمان بر و تخصصی است، مطمئن باشید هیچ سئوکار متخصص و حرفه ای این کار را حاضر نیست رایگان انجام دهد.