ایمیل: info@seoinc.ir

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی یکی از خدمات پیچیده و تخصصی است که برای این که یک سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد توسط تیم خبره و متخصص ایران نتورک انجام می شود. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به صورت تضمینی براساس کیفیت سایت، موضوع عبارات جستجوشده ، وضعیت رقبا و … صورت می گیرد. در قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی تکنیک ها و راه کارهایی به شما ارائه می شود که توجه ربات موتورهای جستجوگر و کاربران اینترنت را به سمت وب سایت شما جلب می کند. قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل آمار میزان بازدید سایت شما را افزایش می دهد و شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند. در میان موتورهای جستجوگر، گوگل از محبوبیت بیشتری برخوردار است زیرا اغلب برای یافتن عبارات، محصولات و خدمات مورد نظر خود از این موتور جستجوگر استفاده می کنند و معمولا تنها به وب سایت هایی مراجعه می نمایند که در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود. در نتیجه آوردن سایت در صفحه اول نتایج گوگل می تواند منجربه موفقیت و سودآوری وب سایت شما شود. اما چگونه می توان در صفحه اول گوگل قرار گرفت؟ قیمت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی چقدر است؟

گوگل همواره در تلاش است تا بهترین و با کیفیت ترین وب سایت ها را در صفحه نخست خود قرار دهد. اما دانستن این موضوع که گوگل براساس چه فاکتور و الگوریتم هایی کیفیت یک وب سایت را می سنجند تنها توسط یک تیم متخصص و با تجربه سئو امکان پذیر است. خدمات قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی شرکت ایران نتورک شامل ایجاد محتوای بهینه و باکیفیت، انتخاب کلمات کلیدی رقابتی، فعالیت در شبکه های اجتماعی، ایجاد بک لینک های موثر و دیگر تکنیک های موثر می باشد. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی در شرکت ما برای جلب اعتماد بیشتر مشتریان خود به این شکل است که در صورت عدم رسیدن به صفحه یک گوگل در زمان تعیین شده تمامی مبلغ پرداختی به شما بازگردانده می شود.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

اصلی ترین کاری که برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید انجام داد این است که مطالبی تولید کنیم که کپی نبوده و برای کاربران مفید و کاربردی باشد. همچنین برای موفقیت در گوگل باید لینک های حقیقی و طبیعی ایجاد نمود و از بک لینک های اسپم و غیر طبیعی دوری کرد. استفاده از تعداد مناسب کلمات کلیدی نیز نقش بسزایی در رتبه اول گوگل به صورت تضمینی دارد.

چه فاکتور هایی در قرار گرفتن صفحه اول گوگل تاثیرگذار است؟

نام دامنه: نام دامنه باید کوتاه و مختصر باشد تا کاربران و موتورهای جستجو به راحتی بتوانند آن را بیابند.

تگ عنوان: تگ عنوان در واقع یک مرجع مناسب جهت عنوان صفحه شما می باشد و به گوگل نشان می دهد که صفحه شما در رابطه با چه موضوعی است.

تگ توضیحات: تگ توضیحات در صفحه شما دیده نمی شود و تنها در سورس کدها دیده می شود. هنگامی که گوگل آن را می خواند متوجه می شود که سایت شما در رابطه با چه موضوعی است. تگ توضیحات باید مختصر بوده و در آن کلمه کلیدی به کار رفته باشد. شما در تگ توضیحات باید مطلبی قرار دهید که کاربران راغب شوند بر روی لینک سایت شما کلیک کنند.

به کاربردن تگH1: این تگ عنوان مقاله شما را نشان می دهد و ممکن است با تگ عنوانی که برای صفحه انتخاب نموده اید فرق داشته باشد.

کلمات کلیدی: کلمات کلیدی عبارات و کلماتی هستند که به کمک آن کاربران و موتورهای جستجو به سمت وب سایت شما هدایت می شوند.

تگ Alt: تگ Alt مانند تگ عنوان و تگ توضیحات است با این تفاوت که برای تصاویر صورت می گیرد. در واقع این تگ تصاویر را به گوگل می شناساند و به آن می گوید که تصویر شما مربوط به چه موضوعی می باشد.

لینک سازی داخلی: لینک های داخلی یک سایت در واقع اطلاعات یک صفحه را به صفحه ای دیگر از همان سایت انتقال می دهد. در حقیقت این لینک ها به گوگل می گوید که سایت شما اطلاعات مهم دیگری نیز دارد. همچنین لینک های داخلی دسترسی کاربران را به قسمت های مختلف سایت آسان می کند.

لینک سازی خارجی: لینک سازی خارجی شامل لینک هایی است که از سایت های دیگر به وب سایت شما داده می شود. لینک خارجی می تواند از سایت های معتبر و یا شبکه های اجتماعی باشد. زمانی که از سایت های معتبر به سایت شما لینک داده می شود در واقع به گوگل نشان می دهد که سایت شما مهم و معتبر می باشد.

سرعت وب سایت: سرعت لود و صفحات یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند موجب قرار گرفتن تضمینی در صفحه اول گوگل شود. کاربران اغلب از سایت هایی دیدن می کنند که از سرعت بالایی برخوردار باشد.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چه قدر زمان می برد؟

قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر نیست و معمولا حدود 3 تا 18 ماه زمان نیاز دارد. البته مدت زمان قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به عوامل گوناگونی بستگی دارد مانند:

  • انتخاب کلمات کلیدی
  • دسته بندی مناسب سایت
  • فعالیت رقبا
  • دانش و مهارت تیم سئو
  • نسبت کیفیت محتوای تولید به رقبا
  • انتشار محتوا در دیگر سایت ها
  • پیشینه رقبا
  • میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی
  • تعداد لینک های باکیفیت
  • و...

هزینه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

قیمت صفحه اول گوگل به عوامل گوناگونی مانند پیچیدگی کلمات کلیدی، تعداد رقبای قدرتمند در زمینه فعالیت شما، وضعیت فعلی سایت و … وابسته است. البته این که روش قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چیست نیز در قیمت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بسیار تاثیرگذار است. برخی از سئوکاران حرفه ای تنها با تولید محتوا با کیفیت و برخی دیگر با لینک سازی مناسب موجب قرار گرفتن سایت در صفحه نخست گوگل می شوند. در این میان شرکت هایی نیز هستند که تنها با داشتن تیم سئوکار حرفه ای که تجربه و دانش فراوانی در زمینه سئو دارند قرار گرفتن در رتبه اول گوگل را ممکن می سازند. در نتیجه زمانی که به دنبال خدمات قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی هستید در نظر داشته باشید سئوکارانی را انتخاب نمایید که تجربه و سابقه ی زیادی در زمینه سئو تضمینی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل دارند و با پستی و بلندی های آن کاملا آشنا باشند. در چنین حالتی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل برای شما هزینه کمتری را نیز به دنبال خواهد داشت.

شرکت ایران نتورک با چندین سال تجربه و نمونه کار های فراوان، قرار گرفتن شما در صفحه اول گوگل را تضمین می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و از راهنمایی متخصصین حرفه ای ما بهره مند شوید.

تلفن: 44491770 – 44491771
موبایل: 09126863580