ایمیل: info@seoinc.ir

کاهش رتبه الکسا

کاهش رتبه الکسا و به کار بردن روش های بهبود رتبه الکسا که تاثیر شگفتی در سئو سایت دارد از دیگر خدماتی است که توسط شرکت ایران نتورک برای شما عزیزان ارائه شده است. بهبود رتبه الکسا یکی از مهم ترین موضوعات قابل بحث در رتبه بندی سایت می باشد. در سر تا سر جهان بر سر رتبه الکسا رقابت بزرگی شکل گرفته است و همین موضوع بیانگر اهمیت بهبود رتبه الکسا می باشد. داشتن رتبه خوب برای الکسا موجب افزایش اعتماد کاربران و مشتریان به سایت و برند شما می شود. در واقع بهبود و کاهش رتبه الکسا برای هر کسب و کاری اهمیت ویژه ای دارد و میزان محبوبیت و موفقیت یک سایت را نشان می دهد. اما چگونه می توان رتبه الکسا را کاهش داد؟ کاهش رتبه الکسا کار خیلی دشواری نیست و اگر شما تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت را به صورت اصولی و درست انجام دهید می توانید شاهد کاهش رتبه الکسا سایت خود باشید. کاهش رتبه الکسا رابطه مستقیمی با افزایش رتبه گوگل دارد در واقع هر چه شما اطلاعات بیشتری در رابطه با معیار های کاهش رتبه الکسا داشته باشید و آن ها را اجرا کنید، در گوگل نیز می توانید رتبه بالاتری کسب نمایید. شرکت ایران نتورک به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو، به صورت تضمینی خدمات کاهش رتبه الکسا را ارائه می دهد به صورتی که در مدت زمان کوتاهی شاهد کسب رتبه مدنظر خود باشید.

کاهش رتبه الکسا

اهمیت کاهش رتبه الکسا

همان طور که اشاره کردیم بهبود رتبه الکسا اهمیت زیادی دارد، به عنوان مثال دو سایت که محصولات مشابهی را ارائه می دهند و از شرایط یکسانی برخوردارند را در نظر بگیرید، طبق آمار بدست آمده احتمال خرید کاربران از سایتی که از رتبه الکسای بهتری برخوردار است بیشتر می باشد. از همین جهت بهبود رنک سایت در الکسا برای وب سایت ها بسیار اهمیت دارد. البته این بدان معنا نیست که دیگر نیاز به بهبود و به روز رسانی بخش های دیگر سئو نباشد، بلکه همه فرآیند های سئو و بهینه سازی سایت باید در کنار هم و با برنامه ریزی صحیح انجام شود. ما در ارائه خدمات کاهش رتبه الکسا برای سایت شما به همه فعالیت های لازم برای افزایش ترافیک سایت، افزایش بازدید، افزایش رتبه، تولید محتوای اصولی و … می پردازیم.

فاکتور های رتبه بندی الکسا

در رتبه بندی الکسا فاکتور های بسیاری تاثیرگذار است که مهم ترین این فاکتور ها تعداد بازدید و میزان بازدیدکنندگان می باشد. البته تعداد و میزان بازدید یک سایت تنها معیار مهم در  رتبه مناسب الکسا نمی باشد بلکه در رتبه بندی سایت های مهمی مانند گوگل نیز بسیار تاثیرگذار است. بنابراین زمانی که سایت شما بازدید زیادی داشته باشد نه تنها رتبه الکسا کاهش می یابد بلکه در گوگل نیز رتبه بالایی را کسب خواهید کرد. لازم به ذکر است که افزایش هر بازدیدی مفید نمی باشد و این نتایج را به همراه ندارد، افزایش بازدید سایت باید به صورت کاملا اصولی و طبیعی انجام شود، در غیر این صورت ممکن است تاثیرات مخربی را برای سایت شما به همراه آورد. شرکت ایران نتورک برای افزایش ترافیک سایت از روش ها و تکنیک های استاندارد سئو استفاده می کند تا در آینده نیز تاثیرات مثبتی بر وب سایت شما داشته باشد.

روش های کاهش رتبه الکسا

جذب ترافیک به صورت طبیعی

یکی از مهم ترین تکنیک های افزایش رنک الکسا و کاهش رتبه آن افزایش ترافیک می باشد. افزایش ترافیک نه تنها باعث افزایش بازید یک وب سایت می شود، بلکه در بهبود سئو سایت نیز بسیار تاثیرگذار است. منظور ما از ترافیک طبیعی، کاربرانی است که از طریق موتورهای جستجو به وب سایت شما وارد می شوند. در واقع ترافیکی که از طریق تبلیغات گوگل به سمت سایت هدایت می شود هیچ تاثیری در ترافیک ارگانیک نخواهد داشت.

به کاربردن ویجت الکسا

عملکرد ویجت دقیقا مشابه با نوار ابزار الکسا می باشد، اما تفاوتی که در این دو وجود دارد این است که ویجت برای انتقال و جمع آوری اطلاعات نیازی به نصب نوار ابزار ندارد و هنگامی که ادمین کد مربوطه را درون سایت قرار دهد، دقیقا همان نتیجه ای را که از نوار ابزار الکسا می گیرد از بازدید کاربران نیز دریافت می کند.

استفاده مناسب از بک لینک

یکی دیگر از عواملی که در کاهش رتبه الکسا تاثیرگذار است، ایجاد بک لینک موثر می باشد. حتما تاکنون سایت هایی را مشاهده کرده اید که با وجود ترافیک خوبی که دارند در الکسا رتبه قابل قبولی کسب نکرده اند، در این موضوع عوامل متعددی تاثیرگذار است که یکی از آن ها عدم استفاده مناسب از بکلینک است. بک لینک می تواند ترافیک مناسبی را برای سایت شما ایجاد نماید.

به کار بردن نوار ابزار الکسا در مرورگر

نصب کردن نوار ابزار الکسا این امکان را برای شما مهیا می کند تا شما به راحتی بتوانید اطلاعات مرتبط با بازدید و ترافیک سایت را جمع آوری کنید. بد نیست بدانید بسیاری از داده ها از طریق نصب نوار ابزار الکسا بدست می آیند. هنگامی که کاربر به یک سایت مراجعه می کند همه ی اطلاعات از طریق الکسا به سرور های سایت الکسا انتقال می یابد.

تولید محتوای مناسب

همان طور که بار ها و بار ها در مقالات متعدد دیده اید، مهم ترین عامل جذب کاربر تولید محتوای کاربردی و جذاب است. کاربران هیچ علاقه ای به خواندن مطالب تکراری ندارند و به سرعت سایت را ترک می کنند. قرار دادن مقالات تکراری نه تنها میزان بازدید مخاطبان را کاهش می دهد بلکه تاثیر بسیار بدی بر کاهش رتبه الکسا و رتبه سایت می گذارد.

بهبود اعتبار وب سایت

اعتبار و امتیاز سایت همان آتوریتی می باشد که سایت MOZ به صفحه های وب سایت می دهد. بر اعتبار سایت عوامل گوناگونی مانند رفتار مخاطب، عمر دامنه، مدت زمان ماندن مخاطب در سایت و … تاثیرگذار است. یعنی ممکن است یک سایت با وجود ترافیک کمی که دارد به خاطر اعتبار بالای خود رتبه خوبی در الکسا کسب کرده باشد.

کاهش رتبه الکسا

عوامل موثر در کاهش رتبه الکسا

  • تعداد بازدید های صورت گرفته ار یک صفحه
  • مدت زمان ماندن کاربران در هنگام بازدید از یک صفحه
  • نسبت و تعداد بازدید هایی که ختم شده به تراکنش
  • میزان سرعت بارگذاری سایت
  • تجربه و رابط کاربری سایت UX و UI
  • میزان اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی معتبر
رتبه الکسا می تواند سایت شما را نسبت به رقبا منحصربه فرد کند، در واقع کاهش رتبه الکسا اعتبار یک سایت را افزایش می دهد. کاربران به این گونه سایت ها راحت تر اعتماد می کنند و تمایل دارند محصول و خدمات خود را از این سایت ها دریافت نمایند. از طرفی کاهش رتبه الکسا سایت شما باعث می شود مخاطبان برای قرار دادن تبلیغات خود در سایت شما بیشتر راغب باشند. کاهش رتبه الکسا می تواند تاثیر بسیار خوبی بر روی افزایش درآمد اینترنتی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات حرفه ای کاهش رتبه الکسا با ما تماس حاصل نمایید.